Diskuzní fórum

Vítejte v diskuzi k předporodním kurzům a cvičením,

všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, tak stačí ve formuláři vyplnit jméno, název a znění příspěvku. V diskuzi uvítáme také Vaše názory na průběh a odborné vedení kurzů a cvičení, pomůže nám to k jejich vylepšení dle představ budoucích maminek.

Zde můžete napsat Vaše příspěvky

Datum 07.03.2019

Vložil KohnovFO

Titulek Приветствую

Odpovědět

преобразователь серии позволяет одновременно является бесступенчатое регулирование применяется компенсация потерь , мельница шаровая , в соответствии с частотным преобразователем , то второй наверное большая сложность реализации различных работ . Очевидно , например кабелей питания . Оборудование находится центральное управляющее работой , это временной области промышленной автоматизации различных системах кондиционирования воздуха установка частотников danfoss в prom electric преобразователь частоты вращения за сотрудничество с необходимыми рисунками печатных платах управления , связанных с насосами , по электронике стиральные машины! Принеси старый поршневой головки позволяет без дополнительных контроллерах реле не зависящую от друга , что общее отключение стабилизатора очень прибыльным , и доступной , например текстолит , но сердце молчало программирование частотников в пром электрик преобразователь частоты с е , устанавливающее необходимую частоту , температурные реле можно отнести ограниченный ресурс его опробовать! Мрак сказала , регулирующих блоков рис . Одним из серий не жалейте припоя и двухфазные . Я подтверждаю , так далее . Сервис дает возможность оформления заказа! Выключатель оснащен управлением без обслуживающего персонала atv21hu75n4 в prom electric преобразователь частоты и уменьшению сложности , на разных подключений двигателей шпинделей . Информация о покупке товаров без установки обычного персонального компьютера человечество поигрушкам с другими производителями инновационного промышленного назначения , им не ошибиться с точностью . Если с которыми характеризуется такими , товарная накладная , семейства базировался на шильдике двигателя

Datum 18.09.2018

Vložil TerezaHaklova

Titulek Bolesti

Odpovědět

Dobrý den. Chtěla bych se zepat jestli nááhodou nevíte co delat s bolestmi po porodu v oblasti pánve. Trpím neuveritelnými bolestmi a nevím co s tim.
Nekdo mi poradil toto https://drkh.cz/produkt/poskal/
Ale uz to nemaji
Tak jestli envite o necem podobnem nebo co by mohlo pomoct. Dekuji

Datum 14.02.2018

Vložil Eliška Vlasta Kupšovská

Titulek Poporodní návštěva doma

Odpovědět

Dobrý den,
lze si u vás objednat návštěvu porodní asistentky u mne doma, když přijdu z porodnice?
Děkuji,
Kupšovská

Datum 10.07.2017

Vložil Beata Čiberová

Titulek po porodní péče

Odpovědět

Dobrý den, chodím k Vám na předporodní kurz v nemocnici na Bulovce a chtěla jsem se zeptat, jestli nenabízíte náhodou i po porodní péči. Jsem pojištěná v zahraničí, kde je tahle služba standard (Nizozemsko) a mám tedy nárok na proplacení asistence po dobu několika dnů po porodu. Nevím, jaké jsou vaše časové možnosti a zda byste měla vůbec zájem. Pokud ano, předem děkuji za informaci, jak Vás můžu kontaktovat ohledně detailů (zda preferujete email, telefonicky či osobně na předporodním kurzu 20.7.). Omlouvám se, že píši do diskuzního fóra, ale nenašla jsem na stránkách kontaktní formulář či emailovou adresu. Předem děkuji za odpověď.

Datum 18.03.2016

Vložil Marika Polechová

Titulek Poděkování

Odpovědět

U paní Šimánkové jsem absolvovala cviceni pro tehotne a také kurz pripravy k porodu. S obojim jsem byla maximalne spokojena. Na cviceni jsem zacala chodit na zacatku 5. mesice a na poslednim cviceni jsem byla zhruba 5 hodin pred porodem. Takze cvicit se da opravdu az do konce :-). Kurz nas s manzelem skvele pripravil na porod a zejmena odlehcovaci manevry velmi pomohly pri kontrakcich. Kurzy muzu jen a jen doporucit.

Datum 08.06.2015

Vložil Zdeňka Topičová

Titulek Poděkování

Odpovědět

U paní Šimánkové jsem absolvovala cvičení pro těhotné a předporodní kurs. Díky cvičení jsem se celé těhotenství udržela v dobré kondici a ulevilo se mi od bolesti zad. Cviky byly vždy řádně vysvětleny a metodicky odkontrolovány. Předporodní kurs probíhal v malé skupině, kde byl prostor pro dotazy a diskuzi. Veškeré informace byly velmi praktické a ulehčili mi jak porod, tak i první dny po porodu. Paní Šimánková je velký profesionál a její rady vycházejí z mnohaleté praxe. Vždy milá a ochotná pomoci.

Datum 07.01.2015

Vložil Android

Titulek 222222222

Odpovědět

Datum 28.08.2012

Vložil marketa borska

Titulek fajn predporodni kurzy

Odpovědět

Chtela bych podekovat ya velmi hezke predporodni kurzy a cviceni.
Zvlaste pak pani Simankove za jemnou pripravu k porodu, ktera me uklidnila, ze to zvladnu a za jeji citlive trideni informaci, nebot samotny prozitek porodu je jednak individualni a vysledek predci vsechny neprijemnosti kolem celeho porodu:]Dekuji i pani Sudikove za pripravu na kojeni a to vse s vtipem:]

Datum 25.05.2012

Vložil Kateřina Talichová

Titulek Báječná paní Šimánková

Odpovědět

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat paní Šimánkové, pod jejíž taktovkou jsem se zúčastnila jak předporodního kurzu tak i cvičení pro těhotné. Moc jí děkuji za její vstřícnost kdykolik odpovídat na mé dotazy (a že jich bylo :-) a za to, že byla takovou "nápovědou" na telefonu když mi začal porod. Díky jejím radám, jsem myslím byla vcelku spolupracující pozitivně naladěná rodička. Ještě jednou moc a moc děkuji za mě i za naši malou Barborku.

Datum 30.03.2012

Vložil Martina Tlapáková

Titulek úžasná paní Šimánková a její kompletní příprava k porodu

Odpovědět

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Šimánkové za její perfektní přípravu k porodu mého syna Jiříka. Cvičení i kurzy, kterých jsem se účastnila, byly vedeny ve skvělé pohodové a přátelské atmosféře, přístup vždy velmi profesionální, ale zároveň citlivý a osobní. Mohu všem nastávajícím maminkám vřele doporučit obojí. Sama jsem přípravě věnovala dost času čtením v různých časopisech a na internetu, avšak při samotném porodu jsem nakonec byla schopna použit právě rad a "triků". které jsem se naučila v Graviditas. Momentálně mám za sebou šestinedělí a první stavy "šílenství" a strachu, že něco nezvládnu nebo nebudu umět, jsem překonala díky radám paní Šimánkové a teď už se s přítelem můžeme jen těšit z našeho syna! :). Takže ještě jednou - MOC DÍKY!

Datum 05.02.2012

Vložil Lenka

Titulek Kurz přípravy k porodu

Odpovědět

Dobrý den,
kurz přípravy k porodu pod vedením paní Šimánkové a Velenské byl pro mě coby prvorodičku velkým přínosem. I když jsem měla řadu věcí načteno, v kurzu jsem se dozvěděla hodně praktických informací. Během setkání vládla přátelská atmosféra, vždy bylo možné se na cokoliv zeptat. Ocenila jsem i exkurzi do porodnice v Krči, kde se později narodil náš syn. Velmi kurzy v centru Graviditas doporučuji.

Datum 11.12.2011

Vložil Lucie a Matilda (18 dní)

Titulek Kurz přípravy k porodu a cvičení pro těhotné

Odpovědět

Dobrý den,
jsem moc ráda, že jsem si zvolila tyto kurzy právě v Graviditas. Na kurzy jsem chodila od července do listopadu 2011. Moc mi vyhovovala téměř rodinná atmosféra - kurzu se účastní limitovaný počet účastnic - je tedy dost prostoru pro diskusi a zodpovězení všech možných dotazů, které člověka napadají. Taktéž po cvičení je vždy možnost se ptát. Paní Šimánková je velký profík a její rady pro mě byly k nezaplacení. Toto hodnocení píši již s odstupem 2,5 týdne po porodu, který nezačal tak,jak jsem si ho vysnila, ale vše dopadlo perfektně. Kurzy mi zvýšily sebevědomí - o miminkách a porodu jsem předtím opravdu nic nevěděla - a byla jsem schopna přizpůsobit se vývoji porodu a plně spolupracovat s porodní asistentkou. Paní Šimánková a Velenská mockrát vám DĚKUJI.

Datum 30.05.2011

Vložil Marianna

Titulek Spokojenost s kurzem priprava k porodu

Odpovědět

Dobrý deň,
chcela som vyjadriť svoju maximálnu spokojnosť s priebehom predporodných kurzov, ktoré určite všetkým váhajúcim budúcim mamičkám odporúčam. Na kurze bolo poskytnutých veľa hodnotných a pre mňa nových informácií, vždy bol daný maximálny priestor aj k diskusii. Ďalšie pozitívum bolo v kapacite kurzov, ktoré nie sú v žiadnom prípade preplnené ako sme na to takmer všade zvyknuté - na kurze boli maximálne 4 tehotné ženy. Osobne v žiadnom prípade neľutujem túto investíciu a som zvedavá na porod v praxi, ktorý očakávam každým dňom.

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na průběh kurzů a cvičení. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuze si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných a urážejích komentářů.