Vítejte na stránkách firmy GRAVIDITAS, nestátního zdravotnického zařízení (NZZ)

 

Milé maminky a tatínkové,

již 24 let se věnujeme kurzům přípravy k porodu pro nastávající rodiče a také cvičení pro těhotné.
V průběhu let jsme rozšířily svoji nabídku o cvičení rodiče a děti.
Těšíme se na Vás a budeme se snažit Vám předat co nejvíce zkušeností z naší dlouhodobé praxe v oblasti porodnictví a péče o dítě.

Připravily jsme pro Vás cyklus 6 lekcí přípravy k porodu. V rámci této přípravy si také osvojíte péči o Vaše očekávané miminko, což určitě oceníte po příchodu domů z porodnice.
Náplň kurzů vychází z dlouhodobých zkušeností z oboru porodnictví a péče o novorozence.

Kurz probíhá ve spolupráci s porodnickým a novorozeneckým oddělením Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze 4 – Krči a také ve spolupráci s novorozeneckým oddělením Fakultní nemocnice Bulovka v Praze 8.

Jménem přednášejících se těší 
                                       Hana Šimánková
                                        (porodní asistentka)
 

Novinky

Nové příspěvky v diskuzním fóru

14.02.2012 22:59
Graviditas děkuje všem maminkám za příspěvky v diskuzním fóru a za kladné ohlasy na naše kurzy. Budeme rádi, když i nadále budete sdílet Vaše zážitky a připomínky s průběhem kurzů s ostatními budoucími maminkami.    

Diskuzní fórum

09.03.2011 09:15
Na naše stránky jsme umístili diskuzní fórum, kde si můžete s dalšími maminkami vyměňovat názory na předporodní kurzy a cvičení. Svůj příspěvek můžete napsat v našem diskuzním fóru.

Vítejte na našich nových internetových stránkách

04.01.2011 23:06
Spustili jsme nové internetové stránky, na kterých najdete kromě obvyklého výčtu kurzů i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících kurzech nebo nových službách, které připravujeme.
Všechny články