Vítejte na stránkách firmy GRAVIDITAS, nestátního zdravotnického zařízení (NZZ)

 

Milé maminky a tatínkové,

již 24 let se věnujeme kurzům přípravy k porodu pro nastávající rodiče a také cvičení pro těhotné.
V průběhu let jsme rozšířily svoji nabídku o cvičení rodiče a děti.
Těšíme se na Vás a budeme se snažit Vám předat co nejvíce zkušeností z naší dlouhodobé praxe v oblasti porodnictví a péče o dítě.

Připravily jsme pro Vás cyklus 6 lekcí přípravy k porodu. V rámci této přípravy si také osvojíte péči o Vaše očekávané miminko, což určitě oceníte po příchodu domů z porodnice.
Náplň kurzů vychází z dlouhodobých zkušeností z oboru porodnictví a péče o novorozence.

Kurz probíhá ve spolupráci s porodnickým a novorozeneckým oddělením Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze 4 – Krči a také ve spolupráci s novorozeneckým oddělením Fakultní nemocnice Bulovka v Praze 8.

Jménem přednášejících se těší 
                                       Hana Šimánková
                                        (porodní asistentka)
 

Novinky

Podzim 2014

07.09.2014 22:27
Léto opět rychle uteklo a my Vás rádi uvidíme v průběhu podzimu, kde si můžete vybrat ze cvičení pro těhotné, přípravy k porodu, cvičení po porodu a cvičení rodiče a děti. Rozvrh hodin naleznete www.graviditas.cz/mista-a-terminy-konani2/

Zveme Vás na putovní výstavu fotografií "Veřejné zdraví začíná kojením"

15.02.2012 22:44
Srdečně Vás zveme na putovní výstavu fotografií " Veřejné zdraví začíná kojením " . Od 13.února do 15.března 2012 máte vyjímečnou příležitost shlédnout unikátní snímky pořízené nejen v České Republice, ale také na cestách po celém světě. Výstava je volně přístupná účastníkům kurzů. Pro veřejnost bude otevřeno každé pondělí od 16.00 do 17.30 a v pátek od 10.30 do 12.00. Vstup zdarma.  

Nové příspěvky v diskuzním fóru

14.02.2012 22:59
Graviditas děkuje všem maminkám za příspěvky v diskuzním fóru a za kladné ohlasy na naše kurzy. Budeme rádi, když i nadále budete sdílet Vaše zážitky a připomínky s průběhem kurzů s ostatními budoucími maminkami.    
Všechny články