Vítejte na stránkách firmy GRAVIDITAS, nestátního zdravotnického zařízení (NZZ)

 

Milé maminky a tatínkové,

již 24 let se věnujeme kurzům přípravy k porodu pro nastávající rodiče a také cvičení pro těhotné.
V průběhu let jsme rozšířily svoji nabídku o cvičení rodiče a děti.
Těšíme se na Vás a budeme se snažit Vám předat co nejvíce zkušeností z naší dlouhodobé praxe v oblasti porodnictví a péče o dítě.

Připravily jsme pro Vás cyklus 6 lekcí přípravy k porodu. V rámci této přípravy si také osvojíte péči o Vaše očekávané miminko, což určitě oceníte po příchodu domů z porodnice.
Náplň kurzů vychází z dlouhodobých zkušeností z oboru porodnictví a péče o novorozence.

Kurz probíhá ve spolupráci s porodnickým a novorozeneckým oddělením Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze 4 – Krči a také ve spolupráci s novorozeneckým oddělením Fakultní nemocnice Bulovka v Praze 8.

Jménem přednášejících se těší 
                                       Hana Šimánková
                                        (porodní asistentka)
 

Novinky

Cvičení rodiče a batolata

02.07.2021 22:10
Milé maminky,  vzhledem k epidemiologické situaci cvičení rodiče a batolata bude začínat až v září. Konkrétní datum upřesníme během měsíce srpna.  Pro maminky, které zaplatily kurzovné a nemohly ho s dětmi procvičit, peníze budeme vracet v září. Pro maminky, které budou ve cvičení pokračovat, bude neprocvičené kurzovné odečteno od nového kurzovného.  Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto.  Těšíme se na Vás v září.  Graviditas.

Online příprava k porodu

19.02.2021 22:22
Milé maminky a tatínkové,  jelikož současná epidemiologická situace nepřeje osobním setkáním, připravili jsme pro Vás možnost online kurzů přípravy k porodu.  Veškeré informace naleznete zde. V případě změny epidemiologické situace náš provoz bezpečně obnovíme.  Prosíme zůstaňte s námi.  Graviditas  

Provoz 2021

21.01.2021 12:21
Milé maminky,  bohužel se situace stále nelepší a kvůli Vaší a naší bezpečnosti a kvůli vládním opatřením zůstává naše centrum stále zavřené.  V případě změny epidemiologické situace náš provoz bezpečně obnovíme.  Prosíme zůstaňte s námi.  Graviditas
Všechny články