Vítejte na stránkách firmy GRAVIDITAS, nestátního zdravotnického zařízení (NZZ)

 

Milé maminky a tatínkové,

již 24 let se věnujeme kurzům přípravy k porodu pro nastávající rodiče a také cvičení pro těhotné.
V průběhu let jsme rozšířily svoji nabídku o cvičení rodiče a děti.
Těšíme se na Vás a budeme se snažit Vám předat co nejvíce zkušeností z naší dlouhodobé praxe v oblasti porodnictví a péče o dítě.

Připravily jsme pro Vás cyklus 6 lekcí přípravy k porodu. V rámci této přípravy si také osvojíte péči o Vaše očekávané miminko, což určitě oceníte po příchodu domů z porodnice.
Náplň kurzů vychází z dlouhodobých zkušeností z oboru porodnictví a péče o novorozence.

Kurz probíhá ve spolupráci s porodnickým a novorozeneckým oddělením Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze 4 – Krči a také ve spolupráci s novorozeneckým oddělením Fakultní nemocnice Bulovka v Praze 8.

Jménem přednášejících se těší 
                                       Hana Šimánková
                                        (porodní asistentka)
 

Novinky

Rozvrh Podzim 2021

11.09.2021 22:20
Milé maminky,  po letní pauze začínáme v září zase cvičit a budeme rádi, když se k nám připojíte.  Zde naleznete stručné informace a termíny konání na podzim 2021. Pro účastnice je nutné mít negativní covid test (antigen, PCR), nebo potvrzení o prodělané nemoci Covid-19, nebo mít platný očkovací certifikát (podmínky se budou řídit aktuálními opatřeními MZČR). V tělocvičně dodržujeme rozestupy 1,5 metru mezi maminkami a tělocvična je řádně větrána.   Cvičení pro...

Provoz v létě 2021

02.07.2021 22:18
Milé maminky,  od 1.7. začínáme po covidové pauze s cvičením pro těhotné.  Pro účastnice je nutné mít negativní covid test (antigen, PCR), nebo potvrzení o prodělané nemoci Covid-19, nebo mít platný očkovací certifikát (podmínky se budou řídit aktuálními opatřeními MZČR). V tělocvičně dodržujeme rozestupy 2 metry mezi maminkami a tělocvična je řádně větrána.  V naší tělocvičně je i navzdory teplému letnímu počasí příjemně chladno.   Pro zájemkyně budeme otevírat kurzy...

Cvičení rodiče a batolata

02.07.2021 22:10
Milé maminky,  vzhledem k epidemiologické situaci cvičení rodiče a batolata bude začínat až v září. Konkrétní datum upřesníme během měsíce srpna.  Pro maminky, které zaplatily kurzovné a nemohly ho s dětmi procvičit, peníze budeme vracet v září. Pro maminky, které budou ve cvičení pokračovat, bude neprocvičené kurzovné odečteno od nového kurzovného.  Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto.  Těšíme se na Vás v září.  Graviditas.
Všechny články